ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2020

Από τους υποψήφιους του 3ου επιστημονικού πεδίου, μόνο 28 συγκέντρωσαν πανελλαδικά πάνω από 19000 μόρια. οι 3 από αυτούς ήταν μαθητές μας.

ΕΝΑΡΞΗ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2021-2022

ΕΝΑΡΞΗ ΘΕΡΙΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ 22/06/2021 ΕΝΑΡΞΗ ΕΓΓΡΑΦΩΝ 10/05/2021

Online ενημέρωση

Δημιουργήσαμε ένα πρωτοποριακό σύστημα on line ενημέρωσης, μέσω του οποίου μπορεί κάθε γονέας να έχει πρόσβαση στον προσωπικό φάκελο του παιδιού του...

Καταξιωμένοι καθηγητές

Οι καταξιωμένοι καθηγητές των φροντιστηρίων «Εν Δυνάμει» συμβάλλουν ουσιαστικά στην πρόοδο των μαθητών και τους προετοιμάζουν σωστά για την επίτευξη των στόχων τους...

Άριστο εκπαιδευτικό υλικό

Τα βιβλία των εκδόσεων «Εν Δυνάμει» οργανώνουν με τον καλύτερο τρόπο ολόκληρο το φάσμα της ύλης σε αυτόνομες διδακτικές ενότητες και αποσαφηνίζουν με την πιο ασφαλή μεθοδολογία τη θεωρία και τις ασκήσεις...

Ομοιογενείς ομάδες

Με κατευθυντήριους άξονες την ευελιξία και την αποτελεσματικότητα, λειτουργούμε με ολιγομελή και ομοιογενή τμήματα...

Τακτικά διαγωνίσματα

Κάθε μαθητής συμμετέχει στα επαναληπτικά διαγωνίσματα που διεξάγονται κάθε Σάββατο. Τα διαγωνίσματα είναι απαιτητικά και διαρθρωμένα στο ύφος και τις απαιτήσεις των πανελλαδικών εξετάσεων...

Φροντιστήρια Μέσης Εκπαίδευσης "Εν Δυνάμει"

Ομοιογενείς ομάδες

Με κατευθυντήριους άξονες την ευελιξία και την αποτελεσματικότητα, λειτουργούμε με ολιγομελή και ομοιογενή τμήματα...

[ Περισσότερα ]

Τακτικά διαγωνίσματα

Κάθε μαθητής συμμετέχει στα επαναληπτικά διαγωνίσματα που διεξάγονται κάθε Κυριακή. Τα διαγωνίσματα είναι απαιτητικά και διαρθρωμένα στο ύφος και τις απαιτήσεις των πανελλαδικών εξετάσεων...

[ Περισσότερα ]

On-line ενημέρωση

Δημιουργήσαμε ένα πρωτοποριακό σύστημα on line ενημέρωσης, μέσω του οποίου μπορεί κάθε γονέας να έχει πρόσβαση στον προσωπικό φάκελο του παιδιού του...

[ Περισσότερα ]

Καταξιωμένοι καθηγητές

Οι καταξιωμένοι καθηγητές των φροντιστηρίων «Εν Δυνάμει» συμβάλλουν ουσιαστικά στην πρόοδο των μαθητών και τους προετοιμάζουν σωστά για την επίτευξη των στόχων τους...

[ Περισσότερα ]

Άριστο εκπαιδευτικό υλικό

Τα βιβλία των εκδόσεων «Εν Δυνάμει» οργανώνουν με τον καλύτερο τρόπο ολόκληρο το φάσμα της ύλης σε αυτόνομες διδακτικές ενότητες και αποσαφηνίζουν με την πιο ασφαλή μεθοδολογία τη θεωρία και τις ασκήσεις...

[ Περισσότερα ]

ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΜΑΣ
ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ «ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ»

Η ΥΠΕΡΟΧΗ ΜΑΣ

Τα όνειρα και οι φιλοδοξίες των παιδιών περνούν μέσα από τις συμπληγάδες πέτρες της εκπαίδευσης.

Οι απαιτήσεις του συστήματος πλέον είναι πολύ υψηλές και υποχρεώνουν γονείς, μαθητές και καθηγητές να βρίσκονται σε συνεχή εγρήγορση. Η επιτυχία γίνεται πραγματικότητα μόνο με μεθοδικότητα, σκληρή δουλειά, υπευθυνότητα και πραγματική προσέγγιση όλων των που πρέπει να λαμβάνει κανείς υπόψη του για την ευόδωση των προσπαθειών του.

Η λειτουργία των Φροντιστηρίων «Εν Δυνάμει» βασίζεται σε όλα τα παραπάνω, όπως αποδεικνύεται από τις επιτυχίες των μαθητών μας κάθε χρόνο.

ΤΜΗΜΑΤΑ Γ' ΛΥΚΕΙΟΥ

Για τους μαθητές που θα φοιτήσουν στη Γ' Λυκείου, λειτουργούν τα δοκιμασμένα προγράμματα σπουδών των φροντιστηρίων μας, που επιβεβαιώνονται και επιβραβεύονται με τις επιτυχίες των μαθητών μας όλα αυτά τα χρόνια. Η οργάνωση της ύλης και η προγραμματισμένη διδασκαλία της από έμπειρους καθηγητές, οι ολοκληρωμένες επαναλήψεις και το άριστο εκπαιδευτικό υλικό οδηγούν στα εντυπωσιακά αποτελέσματα που ανακοινώνονται κάθε χρόνο από την ιστοσελίδα μας με απόλυτη διαφάνεια.

ΤΜΗΜΑΤΑ Α' ΚΑΙ Β' ΛΥΚΕΙΟΥ - Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

Με δεδομένες τις απαιτήσεις του νέου συστήματος πρόσβασης, καταρτίσαμε νέα προγράμματα σπουδών για τις Α' και Β' Λυκείου, προσαρμοσμένα πλήρως στις νέες συνθήκες. Με το άριστο εκπαιδευτικό υλικό και την εμπειρία των καταξιωμένων καθηγητών μας, καλύπτουμε πλήρως τα θέματα οποιασδήποτε τράπεζας θεμάτων - αυτό άλλωστε κάνουμε με επιτυχία τόσα χρόνια σε επίπεδο πανελλαδικών εξετάσεων -, ενώ με τα τακτικά διαγωνίσματα, υποχρεωτικά για όλους τους μαθητές και διαρθρωμένα στο ύφος και τις απαιτήσεις των πανελλαδικών εξετάσεων, προετοιμάζουμε τους μαθητές μας, ώστε να είναι έτοιμοι να αντιμετωπίσουν οποιαδήποτε δυσκολία.

Ανάλογα, νέο πρόγραμμα σπουδών θα εφαρμοστεί και στη Γ' Γυμνασίου, ως τάξη πλέον «εισαγωγής» στο νέο σύστημα. Με σοβαρή και μεθοδική δουλειά στην τάξη αυτή, ο μαθητής θα αποκτήσει ισχυρά εφόδια, ώστε να αντεπεξέλθει στις δυσκολίες του συστήματος.

ΤΜΗΜΑΤΑ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ

Απευθύνονται στους υποψήφιους που δεν πέτυχαν σε κάποια από τις πρώτες τους επιλογές. Ειδικότερα δε, σε αυτούς που πέτυχαν σε σχολές της επαρχίας και, λόγω της κρίσης, είναι σε δίλημμα για το αν πρέπει να παρακολουθήσουν τη σχολή ή να κάνουν μια δεύτερη προσπάθεια:

  • Τα Φροντιστήρια «Εν Δυνάμει» προτείνουν τη δεύτερη ευκαιρία στο «κυνήγι» της πρώτης σας επιλογής. Τη δεύτερη ευκαιρία, όμως, που θα έχει αρωγό έναν φροντιστηριακό οργανισμό με μέθοδο και σύστημα δοκιμασμένα και ικανά να οδηγήσουν στην επιτυχία.
  • Τα Φροντιστήρια «Εν Δυνάμει» οργανώνουν ειδικά τμήματα αποφοίτων με πρωινό πρόγραμμα που ξεκινούν στις 20 Σεπτεμβρίου.

ON LINE ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ

Γνωρίζοντας πως ο χρόνος καθενός είναι πολύτιμος, δημιουργήσαμε ένα πρωτοποριακό σύστημα on line ενημέρωσης, μέσω του οποίου μπορεί κάθε γονέας οποιαδήποτε στιγμή, απ' όπου κι αν βρίσκεται, να έχει πρόσβαση μέσω internet στον προσωπικό φάκελο του παιδιού του. Ο φάκελος ενημερώνεται καθημερινά με τις επιδόσεις στο μάθημα της ημέρας, τους βαθμούς των ημερήσιων tests και των κυριακάτικων διαγωνισμάτων και εμπλουτίζεται με πολύτιμες παρατηρήσεις ανά μάθημα και καθηγητή.

Βεβαίως, η ηλεκτρονική on line ενημέρωση δεν υποκαθιστά την προσωπική επαφή. Προγραμματισμένες ενημερώσεις γονέων λαμβάνουν χώρα τέσσερις (4) φορές τον χρόνο. Εκτός από αυτές, όμως, οι γονείς μπορούν να ενημερώνονται, όποτε θεωρούν ότι αυτό είναι απαραίτητο, τηλεφωνικώς ή δια ζώσης.

×

Φροντιστήρια Εν Δυνάμει

Επιτυχόντες 2020

 

Επιτυχόντες 2020 (261 συνολικά)
     
ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ ΥΓΕΙΑΣ
Γιασαφάκης Αναστάσης ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 6ος επιτυχών Βαρβάκειο
Γιασαφάκης Μιχάλης ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 12ος επιτυχών Βαρβάκειο
Κορομπέλη Λυδία ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 15η επιτυχούσα 2ο Πειραματικό Αθηνών
Βρεττού Μαρία ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 21η επιτυχούσα 2ο Πειραματικό Αθηνών
Καπερώνης Θάνος ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΣΠΑ
Γκιτσάκης Χρήστος ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) 6ο Ζωγράφου
Νικολάου Άρτεμις ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) Ι.Μ. Παναγιωτόπουλος
Ζαρίκου Βασιλική ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 1ο Χολαργού
Κάσσος Παναγιώτης ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)  
Μακρή Εμμανουέλα ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) Σύγχρονη Παιδεία
Κατσανός Βασίλειος ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  
Παπαπαύλου Ιωάννα ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) Ελληνική Παιδεία
Πετρούτσου Μυρσίνη ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 3ο Ζωγράφου
Λιαντζίρη Νίκη ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 1ο Ζωγράφου
Σιδεριά Δήμητρα ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) 6ο Ζωγράφου
Γκεβέζος Δημήτρης ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 2ο Καισαριανής
Ζώης Κων/νος ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 5ος επιτυχών 6ο Ζωγράφου
Καλίλ Κύριλλος ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)  
Κατσουράνη Ελπίδα-Μαρία ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 1ο Ζωγράφου
Λουλάκη Λυδία ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 2ο Καισαριανής
Πλασίδη Κατερίνα ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 4ο Αγ. Παρασκευής
Πιτταρά Άρτεμις ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 2ο Πειραματικό Αθηνών
Γεωργοπούλου Ιφιγένεια ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 3ο Ζωγράφου
Μακρή Φαίδρα ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 4ο Ζωγράφου
Αναγνώστου Παναγιώτης ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 2ο Πειραματικό Αθηνών
Δεσινιώτης Θοδωρής ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 16ος επιτυχών 4ο Ζωγράφου
Μαργέλος Θοδωρής ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) Βαρβάκειο
Παρτάλης Παντελής ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 57ο Αθηνών
Βούλγαρη Ελένη ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) Ζηρίδη
Γυρνά Αγλαΐα ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)  
Λάφη Αγλαΐα ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) 1ο Παπάγου
Χαβέλας Μάριος ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) 2ο Χολαργού
Χαβιατζή Νίκη ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) Ουρσουλίνες
Τραντάς Ρωμανός ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 1ο Ν. Ψυχικού
Αδάμ Εύη ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) Παιανίας
Καταγή Λυδία ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 4ο Ζωγράφου
Κρητικόπουλος Φοίβος ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) Παιανίας
Νικολάου Βασίλης ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 1ο Ν. Ψυχικού
Σούλτη Ελίζα ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 26ο Αθηνών
Λαγούτης Δημήτρης ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 6ο Ζωγράφου
Ισραελιάν Ελισάβετ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) 1ο Παπάγου
Σιώζου Αγγελική ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 5ο Ζωγράφου
     
     
ΝΟΜΙΚΕΣ
Κανάκη Καλλιόπη ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 6ο Ζωγράφου
Καράσσου Έλενα ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) Αρσάκειο Ψυχικού
Καλαμπόκας Κων/νος ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 1ο Πεύκης
Κουλοπούλου Έλενα ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 3ο Δάφνης
Τσουρδαλάκη Ιωάννα ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) Σύγχρονη Παιδεία
Δέμη Αναστασία-Μαρία ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) 2ο Χολαργού
Παπαβασιλείου Παναγιώτης ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) 2ο Πειραματικό Αθηνών
Ρόγκα Μαρία ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) 1ο Ν. Ψυχικού
Τζεβελέκος Μιχαήλ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) Αμερικάνικο Κολέγιο
     
     
     
     
ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΚΕΣ
Γιαλαμάς Παναγιώτης ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 23ος επιτυχών 1ο Ζωγράφου
Γιαννακόπουλος Θεοφάνης ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ) Βαρβάκειο
Πάνου Κων/να ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 6ο Ζωγράφου
Βλησίδης Γιώργος ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) – ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ 2ο Πειραματικό Αθηνών
Γιαννίκος Χρήστος ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) – ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ 6ο Ζωγράφου
Γιάτζος Κωνσταντίνος ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) - ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ Αρσάκειο Ψυχικού
Κότσαλης Ηλίας ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) – ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ 1ο Ζωγράφου
Παπουτσάς Γιώργος ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) – ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ 1ο Ν. Ψυχικού
Ρέτσας Θάνος ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) – ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ 1ο Αγ. Παρασκευής
Μπάκνης Γιώργος ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) 2ο Πειραματικό Αθηνών
Μιναρετζή Φανή ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) Pierce
Νούσης Στέφανος ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 1ο Χολαργού
Γεωργιόπουλος Ορέστης ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 1ο Χολαργού
Πιτταράς Αρτέμιος ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 2ο Πειραματικό Αθηνών
Χατζηγεωργίου Μανώλης ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ) Θεομήτωρ
Αρσένης Γιάννης ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 5ο Ζωγράφου
Γκρίζη Αλεξάνδρα ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 1ο Ζωγράφου
Καλογιάννης Κυριάκος ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 6ο Ζωγράφου
Κοιλάκος Μιχάλης ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) Ι.Μ. Παναγιωτόπουλος
Μάναλης Λουκάς ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) Βαρβάκειο
Οικονόμου Ιωάννα ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) Βαρβάκειο
Λιλικάκη Μαριάννα ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) Pierce
Σμυρλή Πηγή ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 2η επιτυχούσα Βαρβάκειο
Συρίγου Δάφνη ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 11η επιτυχούσα 2ο Πειραματικό Αθηνών
Έντουαρντς-Κανίνια Φοίβη ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 2ο Καισαριανής
Μπασιάκος Κων/νος ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 1ο Χολαργού
Μπούτζης Κων/νος ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 6ο Ζωγράφου
Γκατζιώνη Σίσσυ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) Αρσάκειο
Παπαδοπούλου Αλεξάνδρα ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 1ο Χολαργού
Μανέτα Παναγιώτα ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 5ο Ζωγράφου
Ντουσοπούλου Έμιλυ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) Βαρβάκειο
Μιχαλάκης Νίκος ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 1ο Πειραματικό Αθηνών
Μπρέλλα Ιουλία ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 8η επιτυχούσα 5ο Ζωγράφου
Παππά Έφη ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) Αρσάκειο
Αδαμόπουλος Γιώργος ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) – ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ Παιανίας
Μινάρδος Πέτρος ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) – ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ 1ο Χολαργού
Λεμονιά Θάλεια ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 1ο Χολαργού
Μάρρα Μαρίνα ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 16ο Αθηνών
Αθανασίου Υρώ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 1ο Χολαργού
Αθηναίου Δημήτρης ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) Βαρβάκειο
Ασημακοπούλου Αφροδίτη ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 3ο Ζωγράφου
Παπανικολάου Αθηνά-Αλίκη ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 5η επιτυχούσα Βαρβάκειο
Μουσαβερές Τηλέμαχος ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 6ο Ζωγράφου
Τσεκούρα Άννα-Μαρία ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 1ο Ζωγράφου
Καστανάς Φίλιππος ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 5ο Ζωγράφου
Σιδερίδης Γιώργος ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 1ο Ζωγράφου
Τούμπας Παύλος ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 3ος επιτυχών 1ο Παπάγου
Ζωγόγιαννη Φιλοθέη ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)  
Γκουντιλιάνη Σοφένια ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) Μουσικό Αλίμου
Δερβεντλής Αλέξανδρος ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 1ο Ζωγράφου
Μεϊντάνης Γιάννης ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 1ο Ν. Ψυχικού
Φασίτσα Ναυσικά ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 6ο Ζωγράφου
Δούη Δήμητρα ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 1ο Ζωγράφου
Κατραλής Δημήτρης ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 4ο Χαλανδρίου
Ανδρεάκης Κων/νος ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) 2ο Χολαργού
     
     
     
     
ΣΧΟΛΕΣ ΕΝΣΤΟΛΩΝ
Γονατάς Δημήτρης ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ (ΣΝΔ) ΜΑΧΙΜΟΙ 7ος επιτυχών 1ο Χολαργού
Μιχάλαινας Βαγγέλης ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) – ΟΠΛΑ  
Παπαδόπουλος Γεράσιμος ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΜΥΑ) - ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ 2ο Χολαργού
Νάτσης Δημήτρης ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (Σ.Μ.Υ.Ν.) 5ο Ζωγράφου
Ντελής Στέλιος ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ) 1ο Ζωγράφου
Παναγιωτάκης Βαγγέλης ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ) 1ο Ν. Ψυχικού
Βάης Ιάκωβος ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ Α.Ε.Ν Παιανίας
     
     
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ    
Δήμου Κων/να ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)  
Χήρας Βασίλης ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ) 4ο Ζωγράφου
     
     
     
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ
Οικονομίδης Αγαπητός ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 1ο Ν. Ψυχικού
Ροδόπουλος Κων/νος ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 2ο Πειραματικό Αθηνών
Γεωργακοπούλου Βασιλική ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 4ο Ζωγράφου
Μελιγός Βασίλης ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΠΣΠΑ
Μπιπλής Θοδωρής ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) Κολλέγιο Αθηνών
Παπαδημητρίου Νάνσυ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 2ο Πειραματικό Αθηνών
Χατζηευθυμιάδης Κυριάκος  ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 1ο Π. Ψυχικού
Δαμηλάκη Έλενα ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) 5ο Ζωγράφου
Τσάμη Ειρήνη ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) Κωστέα-Γείτονα
Νάππα Ηρώ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) Ουρσουλίνες
Παπαχατζής Δημήτρης ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 1ο Ν. Ψυχικού
Λέλης Κων/νος ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) 1ο Ζωγράφου
Σκούρτη Μελίνα ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) 1ο Ζωγράφου
Πάτσας Νικηφόρος ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 4o Χαλανδρίου
Μαρίνου Μαρία ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) Αρσάκειο Ψυχικού
Γαλάτη Λίνα ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) Μωραΐτη
Πάνου Δημήτρης ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) Pierce
Διακουμογιαννόπουλος Σωτήρης ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 4ο Ζωγράφου
Μπούνταλης Άγγελος ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 2ο Χολαργού
Μυλωνά Σύλια ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 3ο Ζωγράφου
****** ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 6ο Ζωγράφου
Σταμάτης Παύλος ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)  
Φώτος Χρύσανθος ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ) 5ο Ζωγράφου
Κάτσενος Απόστολος ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 5ο Ζωγράφου
Μούντανος Κων/νος ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) Pierce
Παπαδοπούλου Βέρα ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 1ο Ν. Ψυχικού
Βουβάκης Γρηγόρης ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) 1ο Ν. Ψυχικού
Γλύκας Αντώνης ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) Ι.Μ. Παναγιωτόπουλος
Λυκοπούλου Φένια ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)  
Γκούμας Διονύσης ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 6ο Ζωγράφου
Λυκούδη Ντορίτα ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 1ο Ν. Ψυχικού
Μαρκαντώνης Παναγιώτης ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 6ο Ζωγράφου
Σταμπολίδης Συμεών ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 4ος επιτυχών 6ο Ζωγράφου
Χελιώτης Γιάννης ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)  
Ρίζου Κατερίνα ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) 5ο Ζωγράφου
Σπανού Μαριέττα ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) Παιανίας
Κολιοφώτης Γιώργος ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) 4ο Ζωγράφου
Μηλιώνη Ευαγγελία ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 5η επιτυχούσα 1ο Ν. Ψυχικού
Καραθανάσης Νικόλας ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) 1ο Καισαριανής
Λελεντζή Παναγιώτα ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) 6ο Ζωγράφου
Παππά Ιωάννα ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 1ο Χολαργού
Αποστολάκη Ελένη ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 6ο Ζωγράφου
Γκεργκούρι Αλτέλα ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) 3ο Ζωγράφου
Παπακώστα Μαριάννα ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ) 5ο Ζωγράφου
Πίτσιος Ιάσονας ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ) 5ο Ζωγράφου
Φραντζής Περικλής ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ) 1ο Ζωγράφου
Κολυβάς Θωμάς ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΛΙΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ (ΨΑΧΝΑ ΕΥΒΟΙΑΣ) 1ο Ζωγράφου
     
     
     
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ    
Κουτσομπίνας Κων/νος ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 3ος επιτυχών 1ο Ζωγράφου
Κορδολαίμης Κωνσταντίνος ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 4ο Ζωγράφου
Μιχαηλίδης Άγγελος ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ) Ελληνική Παιδεία
Παπαλάμπρου Βασίλης ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) Βαρβάκειο
Ατάλιαλης Κυριάκος ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) 1ο Ζωγράφου
Πότσιος Κων/νος ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) 6ο Ζωγράφου
Γκούπι Έρβις ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) 5ο Ζωγράφου
Αλαφοστέργιος Αλέξανδρος ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ) 1ο Ζωγράφου
Μαρκόπουλος Παναγιώτης ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΨΗΦΙΑΚΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ (ΨΑΧΝΑ ΕΥΒΟΙΑΣ) 3ο Αγ. Παρασκευής
     
     
     
ΘΕΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ
Αμπεντίν Ενέα ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 1ο Ζωγράφου
Δρανδάκη Θένια ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 1ο Ν. Ψυχικού
Μαυρίδης Άγγελος ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 4ο Αγ. Παρασκευής
****** ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) Βαρβάκειο
Πάντου Παρασκευή ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 1ο Ζωγράφου
Σταυροπούλου Νεφέλη ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 2ο Πειραματικό Αθηνών
****** ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)  
Χαραλαμπίδης Μάριος ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 6ο Ζωγράφου
Μανίκα Ειρήνη ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) Βαρβάκειο
Μακρυγεώργου Τζωρτζίνα ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 4ο Χαλανδρίου
Δοκίου Μαρία ΧΗΜΕΙΑΣ (ΚΑΒΑΛΑ) Βαρβάκειο
Κονταξή Νεφέλη ΧΗΜΕΙΑΣ (ΚΑΒΑΛΑ) 5ο Ζωγράφου
Δημοπούλου Μαρία ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) Γερμανική Σχολή
Δρούγα Αναστασία ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 1ο Ν. Ψυχικού
Κουπλάκης Παναγιώτης ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 1ο Παπάγου
Οικονομίδης Γιώργος ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) Ελληνογαλλικό
Πλεύρη Ελευθερία ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 1ο Παπάγου
Στεργίου Καλλιόπη ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 1ο Αγ. Παρασκευής
Ιορδανίδης Αντώνης ΦΥΣΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) 5ο Ν. Ιωνίας
Ποδοχωρίτης Γιώργος ΦΥΣΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) 1ο Παπάγου
Καραβά Αναστασία ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 2ο Πειραματικό Αθηνών
Λιάκας Ανδρέας ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 5ο Ζωγράφου
Νάτση Ιωάννα ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 4ο Ζωγράφου
Παπαδημητρίου Μιχάλης ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 2ο Πειραματικό Αθηνών
Παπασταφίδα Ειρήνη ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 1ο Χολαργού
Παρούτης Μάριος ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 1ο Ζωγράφου
Τσαλίκη Ιωάννα ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 2ο Πειραματικό Αθηνών
Κωνσταντίνου Αντώνης ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) Βαρβάκειο
Παπαδή Αμαρυλλίς ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΑΘΗΝΑ) Γερμανική Σχολή
Τσαμπίρη Ιριλένα ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΑΘΗΝΑ) 1ο Ζωγράφου
Τσαγκάς Αντώνης ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) 3ο Ζωγράφου
Ζίγκου Χριστίνα ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΟΙΝΟΥ, ΑΜΠΕΛΟΥ ΚΑΙ ΠΟΤΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)  
     
     
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ-ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ-ΙΣΤΟΡΙΑΣ-ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ
Καπίρη Μαρία ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) Ριζάρειος
Νίκου Σοφία ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 5ο Ζωγράφου
Νασόπουλος Σπύρος ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) 6ο Ζωγράφου
Βώσσου Μαρία ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 1ο Ζωγράφου
Παλλιεράκη Παναγιώτα ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 5ο Ζωγράφου
Λάλος Γεράσιμος ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 6ο Ζωγράφου
Κριετσιώτης Επαμεινώνδας ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) 2ο Πειραματικό Αθηνών
Καλογεράς Γεώργιος ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 1ο Ζωγράφου
Μαυροφρύδη Μαρία-Βιργινία ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 1ο Χολαργού
Αργυροπούλου Έλενα ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 4ο Χαλανδρίου
Αυτζόγλου Βαλαντία ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 1ο Ζωγράφου
Γεροκώστα Αγγελική ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 6ο Ζωγράφου
Καραγκούνη Άννα ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 5ο Ζωγράφου
Γεωργακόπουλος Μάριος ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) 6ο Ζωγράφου
Τσαμαντιώτης Αλέξανδρος ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 4ο Αγ.Παρασκευής
Σταμπέλου Αλεξάνδρα ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) Σύγχρονη Παιδεία
Μερέα Μαρία ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) 1ο Παπάγου
     
     
ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ-ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ-ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ-ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ-ΜΜΕ
Βερτουδάκη Άσπα ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ Βαρβάκειο
Παππάς Βασίλης ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ 6ο Ζωγράφου
Παπά Ναταλία ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) 4ο Χαλανδρίου
Μακότση Ζαχαρούλα ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) 4ο Ζωγράφου
Μπασιάκου Δήμητρα ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) 1ο Χολαργού
Κυριάκου-Διαδώτου Ειρηλένα ΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) Κολλέγιο Ψυχικού
Ιθακησίου Λυδία ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 6ο Ζωγράφου
Μπουλάκου Κων/να ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 6ο Ζωγράφου
Χατιλάρη Μιχαέλα ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 1ο Χολαργού
Αποστολάκος Νίκος ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ 2ος επιτυχών 6ο Ζωγράφου
Πίτσαρης Μάριος ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΕΚΠΑ 6ο Ζωγράφου
Θυμιόπουλος Απόστολος ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 26ο Αθηνών
Δαλιάνης Γεώργιος ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ) 1ο Ζωγράφου
Γιάννου Χρύσα ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 5ο Ζωγράφου
Σκυλογιάννη Μαργαρίτα ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 1ο Ν. Ψυχικού
     
     
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΕΣ    
Εξωμανίδη Φαίδρα ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 1ο Ν. Ψυχικού
Φαραγγά Μαρία ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 1ο Ν. Ψυχικού
Φωτεινάτου Ροζαλία ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 1ο Ν. Ψυχικού
Καλαμπόκα Πέμμυ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 1ο Πεύκης
Μπαριαμπά Μαρία ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) 6ο Ζωγράφου
Πατσούρη Χρυσούλα ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)  
Ταφάνι Ιωάννα ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) 1ο Ν. Ψυχικού
Σακαρίκος Χρήστος ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε.) 5ο Ζωγράφου
     
     
ΓΕΩΠΟΝΙΚΕΣ    
Μιμίκου Χρυσάνθη ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΣΠΑ
Πουλοπούλου Ρεβέκκα ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 1ο Χολαργού
Ροντρίγκεζ-Ζάνιου Ειρήνη ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 5ο Ζωγράφου
Τρίχα Χριστίνα ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)  
Αναστασίου Στέλλα ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ) Ελληνική Παιδεία
Καραγιάννη Βαρβάρα ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 1η επιτυχούσα 16ο Αθηνών
Μαραφέλια Σταυρούλα ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 2ο Πειραματικό Αθηνών
Στεφάνη Βάσια ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ) 1ο Ν. Ψυχικού
Καραμπέτσα Ευαγγελία ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 4ο Ζωγράφου
Μοσχολέας Απολλώνιος ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ) 1o Χολαργού
Τσικνάκη Ιωάννα ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ) 1ο Ν. Ψυχικού
Τζανάρι Αντέλα ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) 5ο Ζωγράφου
Σαβέτα Έλενα ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ, ΑΛΙΕΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) 5ο Ζωγράφου
     
     
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ    
Μπερλαντζιέρι Ειρήνη ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 6ο Ζωγράφου
Λιόντου Ηλέκτρα ΘΕΑΤΡΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 6ο Ζωγράφου
Δικεφάλου Ζωή ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ) 3ο Ζωγράφου
Αλεξοπούλου Τζωρτζίνα ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 4ο Χαλανδρίου
Γιαννούλα Μαριάνα ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) 26ο Αθηνών

 

 

Τηλέφωνα επικοινωνίας:
2106536551
2107488030
secr@en-dynamei.gr